Objevte pokročilou péči o rány Cutimed®       od společnosti BSN medical, což je inovativní řada péče o rány, která spolehlivě pokrývá všechny fáze hojení ran. Je zvláště vyvinutá pro úspěšné léčení obtížných a složitých ran, naše nejmodernější řada možností léčby nabízí kompletní výběr účinných, komfortních a spolehlivých produktů.
BSN medical je globálním lídrem na celosvětovém trhu se zdravotní péčí se specializací na oblasti kompresní terapie, péče o rány a ortopedie. Zaměřujeme se na vývoj značkových výrobků světové úrovně, které nabízejí vysoce kvalitní řešení pro naše pečovatele a pacienty.

Společnost BSN Medical spojuje své široké portfolio v péči o rany a souvisejících cévních onemocněních, lymfologii a neinvazivní ortopedii se silnými technologickými kompetencemi, které uspokojují potřebu trhu pro sníženou složitost a efektivnější léčbu. S neustále se rozvíjející jedinečnou a holistickou sítí integrovaných řešení terapie, BSN Medical  důsledně podporuje kontinuum péče.


V dubnu 2017 získala společnost BSN medical švédská firma Essity AB (bývalá společnost SCA), přední světová hygienická a zdravotní společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává osobní péči (péče o dítě, ženskou péči, inkontinenci a zdravotnické prostředky) hygienické výrobky a řešení.

Vize společnosti Essity je: Věnuje se zdokonalení pohody prostřednictvím předních hygienických a zdravotních řešení. Společnost BSN Medical spojila s jednotkou Incontinence Care, která vytvořila obchodní jednotku Health & Medical Solutions (HMS) pod vedením Margarety Lehmann. HMS je propojena pod jednou vizí - posílit zákazníky, pacienty a pečovatele o produkty a řešení podporující zdravý a aktivní život.

Více informací na
www.essity.com